referanslar-banner

koc-sistem-logo  nestle-logo  bursa-gaz-logo  arcelor-mittal-logo  grammer-logo

medicabil-logo  akgida-logo  kayseri-gaz-logo  asil-celik-logo   tetrapak-logo

PULCRA-kimya-logo  best-enerji-logo  prysmian-logo  seger-logo  solventas-logo

ermetal-logo  yepsan-logo  yepsan-logo  kultur-logo  ayd-logo

uludaguni-logo  bcimento-logo   tokgözler    panoteks-logo

 semlastik-logo  gunas-plastik-logo  Ulus-Metal-logo  resioglu-logo

Referans Mektuplarımız

Hizmet verdiğimiz Firmalara ait görüşler;

seger logo1985  yılından bu yana   SEGER SES VE ELEKTRİKLİ GEREÇLER AŞ  Firmasında İş Yeri Hekimi olarak görev yapmaktayım.

Bu süre zarfında sağlık istasyonu için yazılım arayışında bulunduk  ve bazı programların demolarını inceledik.Bir programı da bir süre kullandık.Fakat  bu programların hiçbirisi beklentimize tam cevap vermedi.Bazılarında sürdürülebilirlik ve satış sonrası destek konusunda endişelerimiz oldu.

Bu arada arkadaşım olan Grammer A.Ş. nin   İşyeri hekimi  ile karşılaştım, iş sağlığı ve güvenliği alanında bir program arayışında olduğumu söyleyince kendilerinin 10 yılı aşkın bir süredir kullandığı İsoSis_Revir Otomasyon Programını önerdi.Fakat önerirken çok detaylı bir program kullanabilir misin bilmem istersen demo göstersinler diyerek Falkon firması arandı, 2 saat gibi kısa bir sürede gelindi ve program tanıtıldı. Satın alma kararı verildikten sonra 1 saat gibi kısa bir sürede kurulup eğitim verildi.Program detaylı ama son derece akıcı ve tamamı iş sağlığı alanında kullanılan iş süreçleri işimizi kolay sürdürmemizi sağlıyor.Ayrıca programa adaptasyon sürecini çok kolaylaştırmışlar. İnsan Kaynakları, İş Güvenlik Uzmanı arkadaşlarım da programı  son derece başarılı bulduklarını ifade etmektedirler.İş planlarımız programda otomatik yapılarak uygulayıcının önüne geliyor, tüm yasal mevzuatlara uygun hazırlanmış kullanımı rahat ve kolay bir program.

İş Yeri hekimleri, işlerini hızlı ve kolay planlamak istiyorlarsa İsosis Revir buna cevap veren gördüğüm en iyi program. Firma çalışanları dikkatli ve yardımsever.Satış sonrasında yeterli desteği veriyorlar. İlgili herkese bu programı incelemelerini ve kullanmalarını öneririm

SEGER AŞ İşyeri Hekimi

Dr. Umur KOCABAŞOĞLU

grammer logo2006 yılından bu yana GRAMMER Koltuk Sistemleri A.Ş.’de İşyeri Hekimi olarak görev yapmaktayım. Göreve başladığımda, daha önceden de yakından tanıdığım İsoSis Revir Programı, işyeri sağlık biriminde kullanılmakta idi. Bu konuda deneyimi olanlar muhakkak bilirler. Kullandığınız bilgisayar yazılımı; gereksinimlerinizi karşılamalı, kullanımı kolay ve pratik olmalı, güvenilir olmalı, pahalı olmamalı ve hepsinden daha önemlisi, servisi güçlü olmalı.

Saydığım özelliklerin tamamı İsoSis Revir Programında mevcut. İşlerimizi oldukça kolaylaştırıyor. İşyerimizde tutulan tüm sağlık kayıtları her an elimizin altında. Bu program hakkında görüşümü soran meslektaşlarıma, özellikle öneriyorum.

GRAMMER AŞ İşyeri Hekimi

Dr. Yücel BENDER